Witamy na stronie Sekcji Pływackiej TRIATHLON CLUB

Prowadzimy zajęcia szkoleniowe, młodzieży i dorosłych.


Reprezentujemy Triathlon Club w zawodach w okręgu, kraju i poza granicami. Zajęcia prowadzimy na basenie Redeco we Wrocławiu, w którym szkolimy grupy o różnym stopniu zaawansowania.


„Nigdy nie jest za późno by zacząć. Zawsze jest za wcześnie żeby się poddać.”


Sekcja pływacka prowadzona przez wielokrotnego mistrza Świata, Europy i Polski, reprezentanta kraju na Olimpiadzie w Moskwie, pasjonata o wielkiej wiedzy w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania Dariusza Wolnego.

Przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pływackie, jak również dla tych, którzy swoje aspirację widzą w startach w zawodach pływackich lub triathlonowych w różnych kategoriach wiekowych.

Sekcja oferuje grupowe treningi pływackie 2 x w tygodniu trwające jedną godzinę a ich rozpoczęcie poprzedza piętnastominutowa rozgrzewka. Każdy z klubowiczów jest pod opieką trenerską i ma dostęp do grupowych planów treningowych. W sekcji prowadzona jest stała kontrola realizacji planów treningowych oraz monitorowany jej postęp poprzez wideo analizę.

Triathlon Club pomoże Ci ustalić i wdrożyć plan treningowy dopasowany do umiejętności i czasu jakim dysponujesz oraz do zaplanowanych startów w zawodach pływackich lub triathlonowych.


„Nie żyjemy po to by trenować. Trenujemy by lepiej żyć.”