Witamy na stronie Sekcji Kolarskiej TRIATHLON CLUB

Prowadzimy zajęcia spinningowe oraz zajęcia w terenie przygotowujące do zawodów kolarskich i triathlonowych.


Reprezentujemy Triathlon Club w zawodach w okręgu, kraju i poza granicami. Zajęcia prowadzimy w sali spinningowej Funfit II mieszczącej się w kompleksie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, w którym szkolimy kolarzy, triathlonistów oraz osoby, które chcą poprawić swoją kondycję pod okiem zawodowców.


„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”


Sekcję Kolarską w naszym klubie prowadzi Jerzy Sikora utytułowany kolarz kadry Polskiej, który uzyskał Mistrzowską klasę sportową przyznaną przez Polski Związek Kolarski, w oparciu o wyniki sportowe oraz medale Mistrzostw Polski.

Sekcja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić się w startach w zawodach kolarskich, chcą przygotować się do zawodów triathlonowych lub nadzwyczajnej zadbać o swoją formę pod okiem zawodowca w profesjonalnym klubie. Sekcja oferuje grupowe treningi w formie indoor spinning dwa razy w tygodniu, które trwające 1,5h. Jeśli tylko pozwala na to aura trenujemy również w weekendy na świeżym powietrzu.

Każdy z klubowiczów jest pod opieką trenerską i ma dostęp do grupowych planów treningowych, a ich realizacja i postęp jest pod stałą kontrolą naszych trenerów. Triathlon Club pomoże Ci ustalić i wdrożyć plan treningowy, dopasowany do możliwości, czasu jakim dysponujesz oraz do zaplanowanych startów w zawodach kolarskich lub triathlonowych.


„Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem”