Witamy na stronie Sekcji Biegowej TRIATHLON CLUB

Prowadzimy zajęcia biegowe pod okiem trenera lekkoatletyki, przygotowujące do startów w zawodach biegowych na dystansach długich (półmaratony, maratony, ultramaratony).


Reprezentujemy Triathlon Club w zawodach w okręgu, kraju i poza granicami.

Zajęcia prowadzimy w terenie bez względu na porę roku i pogodę, szkoląc biegaczy, triathlonistów, jak również osoby, które chcą poprawić swoją kondycję lub pozbyć się zbędnych kilogramów pod okiem zawodowców.


„Twoje ciało nie chce tego robić. Kiedy biegniesz, ono mówi Ci, abyś się zatrzymał. Dlatego Twój umysł musi być silny. Zawsze posuwasz się za daleko dla Twojego ciała. Musisz znieść ból, obrać odpowiednią strategię na pokonanie go... Tu nie chodzi o wiek, nie chodzi o dietę. Chodzi o to, jak bardzo chcesz osiągnąć sukces.”


Sekcję biegową w naszym klubie prowadzi Paweł Szwed. Jako zawodnik uczestniczył wielokrotnie w Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce oraz wielu biegach zagranicznych, specjalizując się w biegach średnich i długich. Najchętniej startował w biegach ulicznych, które wielokrotnie wygrywał. Jest czynnym trenerem lekkoatletyki. Obecnie jest organizatorem wrocławskiego maratonu i półmaratonu.

Sekcja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić się w startach w zawodach biegowych, chcą przygotować się do zawodów triathlonowych i zadbać o swoją formę lub pozbyć się zbędnych kilogramów pod okiem zawodowca, w profesjonalnym klubie. Sekcja oferuje grupowe treningi 3 razy w tygodniu po 2 godziny.

Każdy z klubowiczów jest pod opieką trenerską i ma dostęp do grupowych planów treningowych, a ich realizacja i postęp jest pod stałą kontrolą naszego trenera. Triathlon Club pomoże Ci ustalić i wdrożyć plan treningowy, dopasowany do możliwości, czasu jakim dysponujesz oraz do zaplanowanych startów w zawodach biegowych lub triathlonowych.


„Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz biec.”